Fototapeta w biurze? Dlaczego by nie!

fototapeta praca
W pracy spędzamy znaczną część naszego dnia, dlatego jest to bardzo ważne miejsce w naszym codziennym planie dnia. Przestrzeń w której się znajdujemy podczas godzin naszej pracy powinna więc pozytywnie na nas wpływać, pobudzać naszą kreatywność oraz zachęcać do działania i wysiłku.

Nie może to być również zbyt wyrazista i jaskrawo zaaranżowana przestrzeń aby nas nie przytłaczała i nie rozpraszała, ponieważ efektem może być roztargnienie i błędy. Fototapeta do biura to świetny sposób na ciekawą dekorację gabinetu prezesa, pokoju pracowników czy małej sali konferencyjnej. Dlatego też doskonałym wyborem są proste, minimalistyczne fototapety o różnych geometrycznych kształtach lub też fototapety o printach z niewielką ilością szczegółów.

Warto wybierać delikatną, pastelową kolorystykę, z jednym, wyrazistym akcentem, którego zadaniem będzie pobudzanie pracownika do pracy. Doskonale sprawują się również fototapety trójwymiarowe – wyglądają niesamowicie na ścianach biura i dzięki złudzeniu optycznemu powodują oszukanie naszego wzroku, a w efekcie, optyczne powiększenie biura.

Można również zdecydować się na projekty złożone z motywujących haseł – jeżeli na ścianie biura pracownik będzie spotykał się z motywującą sentencją dużo łatwiej będzie ją wdrażał w życie. Warto pamiętać jednak o tym, aby na pierwszym miejscu stawiać estetykę, gdyż to ona świadczy o konkretnej firmie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *